Designer graphic

Magenta Consulting №5391148, 4 августа 2017
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilităţi:
-Crearea, realizarea şi modificarea machetelor grafice;
-Realizarea creaţiilor publicitare, machetelor (broşuri, afişe, cataloage, publicitate pe unități de transport etc.);
-Verificarea tehnică şi optimizarea machetelor pentru tipar.

Cerințe față de candidat:
-Cunoştinţe în programele: Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Flash, Corel Draw, Adobe Illustrator;
-Experienţă în domeniu;
-Portfolio;
-Responsabilitate, abordare creativă.

Beneficii:
-Posibilitatea de colaborare full-time sau per proiect (freelance)
-Autodezvoltare și creștere profesională
-Mediu activ şi dinamic (cafea, bean bags, selfie-uri și teambuildinguri peste hotare din partea companiei)
-Salariul atractiv

Informaţii suplimentare la tel: (+373-69) 33 96 26.teresate sunt invitate să depună CVul și link-ul către portofoliul Dvs., indicând postul solicitat, accesând http://192.168.88.51/orangehrm/symfony/web/index.php/recruitmentApply/applyVacancy/id/10 sau la adresa: str. A. Bernardazzi 38.
Телефон:
+373 693 39 626
Контактное лицо:
Marina
Сайт:
www.consulting.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть