Designer grafic

AvemediaProduction №6957091, 7 сентября 2018
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
AVEMediaProduction angajează grafician/motion graphics designer.
Limbi vorbite:
Română, Rusă, Engleză (Limba Germana Constituie un avantaj
Posibile Plecari in Germania pentru Traininguri
Responsabilităţi:

- Crearea pachetelor grafice pentru TV – generice emisiuni, burtiere, sigle etc.;
- Crearea spoturilor publicitare;
- Crearea promo-urilor;
- Crearea de bannere online, watermark pentru diverse materiale print sau video, design pentru broşuri, materiale print, afişe pentru evenimente, materiale vectoriale;
- Editare video.

Cerinţe:

- Cunoaşterea programului de composing şi animaţie After Effects;
- Cunoştinte de 3dmax,Cinema4d,Softimage, Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, alte programe ştiute constituie un avantaj);
- Prezentarea unui portofoliu de lucrări finalizate;
- Responsabilitate şi punctualitate;
- Spirit dinamic şi analitic;
- Creativitate, seriozitate, flexibilitate;
- Capacitate de a lucra în termeni restrânşi şi de a accepta modificările;

Candidaţii interesaţi pot trimite cv-ul la adresa: avemediaproduction@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть