Designer de ui/ux

Asti Studio SRL №3364764, 3 ноября 2015
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Echipa Asti Studio SRL este în căutare de un designer inspirat de UI / UX cu un ochi bun pentru culoare și aspect și cu o capacitatea de a crea cele mai bune experiențe de utilizator pentru o serie de largă de platforme digitale.
Responsabilitățile includ:
• Crearea de UI pentru jocuri, aplicații mobile, instalații, experiențe în realitatea virtuală și animații.
• Definirea și dezvoltarea modelelor vizuale de înaltă calitate de la concept până la execuție.
• Conducerea unei echipe funcționale de designeri, artiști, animatori și dezvoltatori
• Producerea de lucru de clasă mondială pentru branduri la nivel mondial.
Cerințele includ:
• 3+ ani de experiență în industria respectivă
• De comunicare și colaborare cu abilități excelente.
• Etica de lucru puternică, cu un angajament spre calitate, atenție la detalii
• Capacitatea de a respecta termenele agresive pentru mai multe proiecte într-un mediu rapid.
• Expertiza in Adobe Suite
• Experiență în animație 3D și / sau Unity 3D este un plus puternic
• Engleză vorbită de nivel înalt

Vă rugăm să includeți în dosarul de aplicare CV in engleză și un portofoliu online de lucrări (cu linkuri online)
Контактное лицо:
Oxana
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть