Design – web design manager

Carolina SRL №3542686, 13 января 2016
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
”CAROLINA” SRL ( comert angro si retail, operatiuni de import )
ofera posturi vacante :

Design – Web Design Manager
Responsabilitati:
· Dezvoltarea simbolisticii si stilului brandului .
· Participare la dezvoltarea strategiei companiei si stilului de comunicare.
· Dezvoltarea machetelor pentru campaniile de promovare.
· Crearea conceptului, participarea si monitorizarea materialelor media.
· Crearea si pregatirea pentru tipar a machetelor pentru campaniile de publicitate si prezentari.
· Dezvoltarea designului pentru site-urile companiei.
· Dezvoltarea conceptului punctelor comerciale interior si exterior pentru anumite evenimente.
- Promovarea strategiei companiei in sfera vânzărilor directe si online.
- Atragerea noilor clienți prin crearea modelelor avansate de promovare a produselor
- Utilizarea instrumentelor avansate de promovare prin diverse rețele de socializare .
- Completarea si dezvoltarea contentului a WEB – site existente , cat si crearea altor noi.
- Administrarea promovării produselor prin surse e-mail.
- Crearea conceptului de profil si prezentare
- Administrarea bazelor de date a clientelei si utilizarea lor in scopul îmbunătățirii serviciilor acordate si eficientizării vânzărilor .
- Prezentarea periodica a rapoartelor de eficienta si productivitate al activității .

- Cunostinte:
· Cunoasterea excelenta a programelor de editare grafica CorelDraw, Photoshop, Illustrator.
· Cunostinte bune de MSOffice: Word, Excel, PowerPoint
· Cunoasterea limbii române si rusa. Engleza este un avantaj.
· Internet/Intranet, e-mail

Abilități:
- Abilitatea de a scrie coduri şi a le modifica pe cele scrise de alţii;
- Abilitatea de a lucra atât în echipă cât şi individual;
- Punctualitate, responsabilitate şi dispoziţie de a lucra în condiţii la nivel de muncă European.

· Cunostinte excelente de comunicare si prezentare, abilitati de convingere
· Capacitatea de a gandi creativ, de a genera idei noi si de a aprecia ideile altora
· Capacitati de organizare
· Cunostinte de marketing

· Rezistenta la situatii de stres
· Capacitati de planificare a activitatii
· Capacitatea de dezvolta cateva proiecte concomitent si de a rezolva sarcini paralel.
Compania oferă:
- Serviciu in oficiu modern , dotat corespunzator, in cadrul unei echipe consolidate , ambianta pozitiva si amiabila.
- Angajare oficială în cîmpul muncii;
- Pachet social complet;
- Grafic de lucru full-time 9:00-18:00 (sîmbata / duminica zile de odihnă);
- Salariu motivant atractiv.

Persoanele cointeresate pot transmite CV , insotit de fotografie , la adresa de e-mail: carolina.manager@yandex.com
Контактное лицо:
Stetco Ludmila
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть