Design-constructor

ICAM SA №2892515, 25 мая 2015
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Fabrica de mobilă ”ICAM” este în cătarea unui design-constructor

(cu oportunități de formare profesională și instruire)
Cerințe:
- Cunoașterea tehnologiilor moderne de producerea mobilierului, materialelor si accesoriilor. (Instruire)
- PC utilizator încrezător. Lucrul cu programele: Базис-Мебельщик, SolidWorks, Exel, Word. (Instruire)
- Capacități analitice și de comunicare.
- Experiența nu este o condiție obligatorie (preferințe sunt acordate absolvenților universităților cu inclinație tehnică, cu incadrearea profesională cu termen de probă pe o perioadă de la 1 la 3 luni)
- Cunoașterea limbilor română și rusă este obligatorie.
- Utilizatorii programelor Pro100, Woody rugăm să nu deranjeze.
Responsabilități:
- Pregătirea proiectelor de design și coordonarea lor cu clientul;
- Elaborare documentelor tehnice pentru producerea mobilei;
- Controlul executării comenzii;
- Respectarea aplicării corecte a procesului de producere a mobilei.
Orarul de lucru:
- Full Time
Tel .: 79945146 (apelați de la 9:00 pînă la 17:00)
Expediați CV cu o fotografie la adresa de e-mail: marketing@icam.md
Телефон:
+373 799 45 146
Контактное лицо:
Serghei
Сайт:
www.icam.md
Факс:
022-270381
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть