Creator de video-uri pentru tiktok, reels, shorts cu tematica crypto.

Satoshi Club №11954571, 22 июня 2024
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 500 До 2000 USD
График: Полный день
Место работы: Гибрид (Дом/Офис)
Suntem o agenție de marketing Web3. Vei crea conținut video vertical în engleză pentru profilele noastre de TikTok, Reels si Shorts.  Va trebuie să faci research pentru ele și să fii la curent în permanent cu ce se intâmplă în piață și noutățile din domeniul tehnologic, descentralized finance, blockchain etc

ATENTIE. NU cautam un simplu editor, ci un om care sa genereze singur scenariile, script-urile, inclusiv sa apara cu fața in video daca are engeza perfecta (nu e obligatoriu)

Responsabilități:
Crearea zilnică a conținutului video vertical, care necesită creativitate, documentare, research, tinut pasul cu stirile din domeniu etc

Avantaje:
Salariu de la 500 dolari + bonus de performanță
Job Full Time, dar program flexibil, posibil și remote si la oficiu
Vei învăța mult din domeniul web3, care reprezintă viitorul tehnologie în următorul deceniu, unde vor fi cele mai bine plătite job-uri

Cerințe:
Engleză C2

Aștept un email de la tine, nu am nevoie neapărat de CV dar trimite-mi video-uri create de tine.
Контактное лицо:
VItalie
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть