Copywriter

Magenta Consulting №5391146, 4 августа 2017
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilităţi:
-Scrierea textelor pentru promovarea produselor și serviciilor. Texte de vânzare.
-Crearea și redactarea articolelor și conținutului pentru toate canalele de Social Media.
-Elaborarea conceptelor creative, sloganurilor și soluţiilor vizuale cheie pentru campanii.

Cerințe față de candidat:
-Studii superioare: marketing; jurnalism; filologie; psihologie; sociologie
-Experiența profesionala nu e obligatorie, dar ar fi un avantaj
-Pasionat de marketing online, copywriting, social media
-Nivel avansat de cunoașterea limbilor română, rusă
-Creativitate, pasiune pentru scris

Beneficii:
-Autodezvoltare și creștere profesională
-Mediu activ şi dinamic (cafea, bean bags, selfie-uri și teambuildinguri peste hotare din partea companiei)
-Salariul atractiv

Persoanele interesate sunt invitate să depună CVul, accesând http://192.168.88.51/orangehrm/symfony/web/index.php/recruitmentApply/applyVacancy/id/10 sau la adresa: str. A. Bernardazzi 38, et.3, or. Chişinău.

Informaţii suplimentare la tel: (+373-69) 33 96 26.
Телефон:
+373 693 39 626
Контактное лицо:
Marina
Сайт:
www.consulting.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть