Copywriter

Smart.md №3946811, 28 мая 2016
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Ești în căutarea unui Job? Avem un post vacant special pentru TINE!
Te invităm să faci parte din echipa noastră SMART.MD !

Angajăm: Copywriter

Cerinte:
Esti prieten cu gramatica si vorbirea coerenta in limba romana si rusa, dar te descurci si la engleza.
Esti vorbaret, clar si concis totodata. Ai talent la redactarea textelor.
Creativitate, imaginatie, spontaneitate si mult umor)
Esti proactiv, iar provocarile, initiativa si implicarea la maxim te definesc. Ai abilitati organizatorice.
Iti place la nebunie sa te dezvolti singur, citesti la greu si esti deschis pentru noi cunostinte si oportunitati.

Responsabilitati:
Vei elabora continut captivant pentru retelele de socializare, site, blog si materiale de marketing. Vei dezvolta punctele de contact ale brandului.
Vei concepe si implementa campanii de comunicare, despre care va vorbi tot orasul.
Vei organiza cele mai tari evenimente ;)

Ce oferim:
Salariu fix + Bonusuri de performanta, platite la timp de fiecare data.
Sef bun si intelegator, colegi tineri si prietenosi, atmosfera propice pentru performanta.
Dezvoltare profesionala si posibilitatea de a avansa rapid, daca meriti ;)

Daca simti ca te potrivesti cu pozitia de mai sus,
expediază CV-ul tau pe adresa CV@Smart.md si fii pe faza ;)

CV-ul va fi analizat și ai toate șansele! Contează mult atitudinea si dorința de a munci!
Însă cei slabi renunța pina la trimiterea CV-ului! sper că nu faci parte din ei?

Intrati si Aplicati!
Mai multe detalii găsiți pe Smart.md/jobs --> http://goo.gl/Y34YyH
Контактное лицо:
Ivan
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть