Coordonator marketing pentru pietele b2b

HR-Consulting (www.search4staff.com) №4915129, 27 марта 2017
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Coordonator marketing pentru pietele B2B

Compania:
Industria vinicola

Responsabilitati principale:
•Pregatirea si implementarea planului de retail in vederea imbunatatirii imaginii brandurilor companiei.
•Coordonarea evenimetelor B2B si a expozitiilor profesionale.
•Gestionarea bugetului pentru retail in acord cu planul anual de promovare
•Dezvoltarea si mentinerea unor relatii bune si durabile de parteneriat cu importatorii, distribuitorii si retailerii cheie
•Organizarea vizitelor in Moldova pentru partenerii de comert selectati

Cerinte de baza:
•Studii superioare
•Cunoasterea limbilor engleza si romana, scrisa si vorbita este esentiala
•Cunostinte avansate in domeniul vinicol va constitui un avantaj
•Abilitati si cunostinte avansate in marketing

Beneficii:
•Salariu atractiv
•Posibilitati de dezvoltare profesionala

Cei interesati pot transmite CV la adresa email: AN20@SEARCH4STAFF.COM sau la numarul de FAX: 022-209134

In CV indicati codul postului vacant: M- B2B

Telefon de contact: 022-876556

CV-urile primite vor fi analizate. Candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati.
Сайт:
www.search4staff.com
Факс:
022-876556
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть