Content manager - adăugare produse pe site

9luni.md №9464946, 3 ноября 2020
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Удаленная работа / Freelance
Compania 9luni.md specializată în comerțul online, angajează Content Manager.

Responsabilități de bază:
- Adăugarea și actualizarea informației despre produse (descriere, specificații tehnice, poze etc.);
- Editarea pozelor la necesitate;
- Pregătirea textelor pentru pagina web;

Cerințe față de candidat:
- Experiență în WordPress sau CMS analog.
- Experiența în domeniu reprezintă un avantaj;
- Cunoașterea fluentă a limbilor române și ruse;
- Bună cunoaștere a gramaticii ambelor limbi;
- Corectitudine, responsabilitate, punctualitate;

Salariul este în dependență de volumul de lucru și variază de la 250 până la 500 lei pe zi în dependență de experiență care o aveți.

Graficul de lucru este liber.

Pentru mai multe detalii ne contactați la număril de mai jos.

9luni.md
Телефон:
+373 797 73 372
Контактное лицо:
Ivan
Сайт:
9luni.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть