Content maker pentru social media (Instagram & TikTok)

Perselect Company
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Suntem în căutare de Content Maker pentru Social Media (Instagram & TikTok) pentru o companie care oferă servicii în domeniul de web-hosting şi telecomunicaţii.

Cerinţe:
- Experiență dovedită în crearea de conținut pentru Instagram și TikTok.
- Abilități excelente de editare video și cunoștințe în utilizarea software-urilor de editare
- Creativitate și abilitatea de a genera idei noi și inovatoare pentru conținut.
- Cunoștințe solide despre tendințele și algoritmii platformelor de social media.
- Abilități bune de comunicare și lucru în echipă.
- Atenție la detalii și abilități de organizare.
- Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe proiecte
simultan.
- Cunoașterea limbii engleze este un avantaj.
- Minim 2 ani de experiență în crearea de conținut pentru social media.

Responsabilităţi:
- Crearea și editarea de video-uri și story-uri pentru Instagram și TikTok.
- Dezvoltarea conceptelor de conținut care să reflecte brandul și serviciile companiei.
- Monitorizarea și analizarea tendințelor din social media pentru a crea conținut relevant și inovativ.
- Planificarea și programarea postărilor pentru a asigura o prezență constantă și activă pe platformele de social media.
- Colaborarea cu echipa de marketing pentru a alinia conținutul cu strategiile de marketing ale companiei.
- Gestionarea și optimizarea campaniilor de social media pentru a maximiza impactul și reach-ul.
- Interacționarea cu urmăritorii și răspunderea la comentarii și mesaje pentru a menține un engagement activ

Condiţii de muncă:
- Program de luni până vineri orele 9:00-18:00;
- Salariu de 15000 lei net;
- Colaborare și dezvoltare împreună cu o echipă tânără și prietenoasă.

Expediaţi CV-ul și portofoliul la adresa de e-mail: perselect7@gmail.com
Telefon de contact 060399901
Телефон:
060399901
Контактное лицо:
HR
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть