Content creator

Libertate.init №13897267, 2 апреля 2024
Город: За границей
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 600 До 800 EUR
График: Полный день
Место работы: Удалённо
Responsabilități:
- Creare de conținut pentru rețele sociale (format video și foto);
- Analizarea datelor și elaborarea de rapoarte periodice privind performanța conținutului;
- Implementarea strategiilor de marketing pentru promovarea produselor și serviciilor;
- Generarea ideilor pentru conținut;
- Coordonarea și colaborarea cu echipa de vânzări și alte departamente relevante pentru implementarea planurilor de marketing;

Cerințe:
- Experiență de minim un an pentru editarea de video și poze;
- Cunoașterea fleuntă a limbilor română și engleză;
- Mod creativ de gândire;
- Cunoștințe si skilluri necesare de lucru în Adobe Premiere, Photoshop; After Effects / Illustrator - sunt binevenite.

Beneficii:
- Salariu achitat la timp;
- Creșterea personală în call-urile de mentorat săptămânale;
- Creșterea profesională pe partea de marketing.
Контактное лицо:
hello@libertateinit.ro
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть