Consultant creditare

DINO CREDIT №8905521, 30 января 2020
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania O.C.N DINO CREDIT S.R.L angajată în domeniul seviciilor financiare anunță următoare le posturi vacante:

Indiferent de varsta, de sex, specializare sau experienta, daca ai un spirit independent, stii sa lucrezi singur, dar si in echipa si iti place sa castigi pe masura eforturilor, ALATURA-TE ECHIPEI NOASTRE
Ai sansa unei cariere de succes in domeniul vanzarilor produselor financiare!

Noi oferim:
- Program de training intern.
- Mediu de lucru modern, colectiv tînăr si prietenos.
- Oficiu inspirațional, amplasat în sectorul Centru.
Cerințe față de candidați:
- Cunoașterea limbii române, ruse.
- Cunoștințe foarte bune de operare PC.
- Disciplină, abilități de lucru în echipă.
- Abilitatea de a vorbi corect și răspicat, dicție bună.
Responsabilități:
- Oferirea informației clienților cu privire la serviciile, tarifele, procedurile și promoțiile companiei.
- Lucru cu reclamațiile, pretențiile și dolenațele clienților.
- Gestionarea bazei de date.
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть