Consultant cercetări și analiză

Magenta Consulting №5178693, 9 июня 2017
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Consultant Cercetări și Analiză
or. Chişinău

Responsabilităţi:
- Coordonarea cercetărilor calitative;
- Desfășurarea și moderarea focus grupurilor și interviurilor aprofundate;
- Monitorizarea colectării datelor;
- Procesarea și formatarea grafică a rezultatelor cercetării calitative;
- Analiza și interpretarea datelor.

Cerințe față de candidat:
- Studii superioare în marketing, economie, sociologie sau științe ale comunicării (finalizate sau în cursul anului 3 licenţă)
- Experiența într-un domeniu asemănător va prezenta un avantaj
- Cunoştinţe MS Office
- Cunoașterea bazelor statisticii și a softului SPSS va prezenta un avantaj
- Cunoașterea limbilor română; engleze și/ sau ruse

Beneficii:
- Autodezvoltare și creștere profesională
- Echipă tânără de profesioniști
- Mediu activ şi dinamic (cafea, bean bags, selfie-uri și teambuildinguri peste hotare din partea companiei)
- Salariul atractiv

Persoanele interesate sunt invitate să depună CVul, accesând http://consulting.md/rom/cariere sau la adresa str. Bernardazzi 38, et.3, or. Chişinău.

Informaţii suplimentare: cariera@consulting.md sau la tel: (+373-78) 887715
Телефон:
+373 693 39 626
Контактное лицо:
Marina
Сайт:
www.consulting.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть