BTL supervizor

MMG My Media Motion Group №6858658, 8 августа 2018
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilitati:

- coordoneaza promoterii
- verifica promoterii in magazine si se asigura ca au toate materialele necesare unei desfasurari in bune conditii a campaniilor BTL
- supervizeaza campaniile aflate in desfasurare
- pune la dispozitie rapoartele de pe teren
- tine legatura cu furnizorii de logistica si de productie
Cerinte:

- permis auto categoria B si masina proprie
- respectarea procedurile agentiei
- responsabilitate si punctualitate
- capabil sa finalizeze proiectul in care se implica

Rugăm să transmiteți CV-ul cu fotografia inclusă, la adresa de e-mail: nadejdabaitoi@mmgmoldova.md, număr de contact: 060119100.
Контактное лицо:
Nadejda Baitoi
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть