Brand manager

HR-Consulting (www.search4staff.com) №5274964, 6 июля 2017
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de: Brand Manager

Compania:
Companie internationala, leader în domeniul distribuţiei în Republica Moldova

Brand Manager

Responsabilităţi:
- Urmărirea, analiza şi raportarea execuţiei brăndurilor şi a rezultatelor la nivel naţional;
- Cercetarea şi scanarea pieţei pe categorii de produse;
- Coordonarea cu producatorul / proprietarul brandurilor cu privire la iniţiativele viitoare, asortiment şi buget;
- Planificarea vânzărilor, activităţilor promoţionale şi de marketing;
- Pregătirea materialelor promoţionale şi de marketing prin cooperarea cu agenţiile de publicitate;
- Pregătirea şi urmărirea executiei initiativelor pe branduri si analiza rezultatelor.

Cerinţe:
- Experienţa în domeniul beauty constituie un avantaj;
- Studii superioare;
- Excelente abilităţi de comunicare, limbaj prfesional;
- Permis de conducere, cat. B;
- Utilizator PC, nivel avansat;
- Cunoaşterea limbilor română, engleză, rusă;

Se oferă:
- Salariu competitiv plus bonus de performanţă;
- Pachet social întreg;
- Automobil şi telefon de serviciu;
- Lucru într-o echipă tânără şi prietenoasă;
- Oportunitate de dezvoltare profesională şi de creştere în carieră.

Cei interesați pot transmite CV-ul la următoare adresă de e-mail: bb40@search4staff.com ; Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: WLP

Telefon de contact: +373 62 10 12 90

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

Телефон:
+373 621 01 290
Контактное лицо:
HR-Consulting (www.search4staff.com)
Сайт:
www.search4staff.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть