Assistant project manager

Pixmania №11619123, 31 августа 2022
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: 9500 MDL
График: Полный день
Место работы: Гибрид (Дом/Офис)
Dacă îți place domeniul de Graphic Design și ai capacități bune de planificare și organizare - te așteptăm în echipa noastră.

Cerințe faţă de candidaţi:

- Disponibilitate full-time remote și o zi în săptămână în oficiu;
- Cunoștințe PC la nivel de utilizator avansat.
- Simt artistic și estetic dezvoltat, noțiuni de cromatică și compoziție;
- Cunoștințe minime a programelor de grafica: Figma, Adobe Photoshop, Illustrator;
- Cunoașterea limbilor română, rusă, engleza (B1);
- Persoană activă, dinamică și energică;
- Grad înalt de responsabilitate și atenție la detalii;
- Abilități bune de comunicare;
- Lucrul în echipa și respectarea termenele stabilite;
- Capacitatea de a autoinstruire rapidă;
- Persoana onestă, motivată, perseverentă, orientată spre performanță și rezultat.

Responsabilități:
- Analiza cerințelor și elaborarea sarcinilor tehnice privind realizarea/modificarea/ dezvoltarea proiectului;
- periodic întâlniri cu echipa de proiect și prezentarea livrabilelor managerului de proiect;
- transmiterea sarcinilor tehnice către designeri și asigurarea informațiilor necesare la toate etapele proiectului;
- cercetări de stiluri;
- crearea de moodboards conform cerintelor clienților;
- verificarea corectitudinii realizării sarcinilor tehnice conform cerintelor clienților.

Oferim :

- 7500 MDL cu posibilitate de creștere;
- lucru într-o echipă creativă.

Persoanele cointeresate le rugăm să expedieze CV-urile cu exemple de lucrări la adresa electronică: hr@fuselabcreative.com.
Контактное лицо:
Dumitrita
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть