Asistent manager

Agentie de organizare evenimente ,,Senior Media Production'' №4752451, 7 февраля 2017
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
- Disponibilitate 100% de lucru in Romania, de luni pana vineri, full time
- Studii superioare – de preferat in domeniile Marketing/PR/Jurnalism/Filologie/Stiintele comunicarii/Stiinte sociale
- Spirit organizatoric
- Disponibilitate pentru deplasari
- Cunostinte operare PC: pachet MS Office, Excel, etc.

Descrierea jobului
- Viitorul nostru coleg are sarcina de a cauta, identifica si contracta potentiali clienti ai unei agentii de organizare de evenimente in plina dezvoltare.
- Colegul nostru are la dispozitie oferte atractive, cu pachete de evenimente publice, private sau corporate pe care sa le promoveze in toata tara.
- Vei putea miza pe prezentarea de oferte exclusive catre potentialii clienti (artisti exclusivi sau artisti colaboratori), oferte all-inclusive (organizarea evenimentului cap-coada, inclusiv asigurarea echipamentului tehnic si de sonorizare), oferte de management artistic, impresariere, relatii media, consiliere artistica etc.

In situatia in care considerati ca indepliniti criteriile de mai sus si va doriti sa lucrati intr-un mediu competitiv alaturi de o echipa de profesionisti asteptam CV-ul dumneavoastra la adresa de email: senior.mediaprod@gmail.com
Контактное лицо:
Xiusha Efros
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть