Arhitect proiectant in iasi

GMI Fier Construct №4999092, 19 апреля 2017
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Удаленная работа / Freelance
Cautam arhitecti dornici sa-si realizeze ideile in practica. Fie ca esti angajat deja, fie proaspat absolvent fie inca student, daca iti doresti noi proiecte in diverse domenii lucrand acasa, noi suntem compania potrivita pentru tine.

Candidatul ideal:
- Student sau absolvent Facultate de Arhitectura cu sau fara experienta in domeniu;
- Are cunostinte avansate de AutoCad, Archicad, Corel, PC-MS Office si 3DS MAX;
- Pasionat de profesie și dornic să învețe și să progreseze continuu;
- Are aptitudini tehnice si organizatorice;
- Punctual si serios;
- Are o comunicare eficienta;
- Atent la detalii;
- Cu initiativa, creativitate si autonomie de lucru;
- Responsabil si constiincios;
- Ample cunostinte de arhitectura sau design;
- Eficientizeaza timpului de lucru;
- Respecta termenii;
- Persoana dinamică, motivată si creativă;
- Cu spirit de echipa;
- Competențe multitasking;

Reprezinta un avantaj:
- Experienta in proiectare mobilier, decoratiuni si jucarii;
- Portofoliu de lucrari cu functii diverse;
- Cunostinte legate de tipurile de materiale folosite in industria mobilierului- in principal PAL, MDF, structuri metalice, materiale compozite;

Descrierea jobului:
- Arhitect part-time sau colaborator;
- Concepe, desenează, proiectează, redactează pe calculator proiectele încredințate.

Responsabilitati:
- Concepe, proiecteaza si trimite prin e-mail proiectele pentru task-ul propus;
- Realizeaza necesarul de material pentu fiecare proiect;
- Realizeaza proiectul in termenii stabiliti de comun acord;
- Studiaza in permanenta noutatile din domeniu;
- Participarea la realizarea solutiilor;
- Pastreaza confidentialitatea informatiilor, proiectelor si documentelor legate de firma.

Beneficii:
- Cazare in Iasi
- Mediu de dezvoltare profesionala;
- Diversitate a domeniilor de activitate;
- Program flexibil de lucru;
- Oportunitatea de a lucra din orice colt al lumii;
- Oportunitatea de a fi angajat permanent;
- Negocierea pretului pentru fiecae proiect in dependenta de dificultatea acestuia;
- Bonusuri sumplimentare la vanzarea proiectelor catre clienti.

Descrierea companiei:
Companie tanara, dinamica si creativa realizam dorintele clientilor in practica. Activam in domeniile:
- Mobilier interior si exterior;
- Decoratiuni interioare si exterioare;
- Jucarii din lemn;
- Decoratiuni evenimente;
Utilajele de care dispunem, laser si CNC, ofera oportunitatea de a realiza orice ideie buna sau nebuna.
Телефон:
+40 723 518 828
Контактное лицо:
Ginju Ionut
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть