Agent vanzari

Companie de producere №5206398, 19 июня 2017
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania de producere (produse de semifabricate congelate, pelmeni, aluat foitaj etc.) este in cautarea candidatilor pentru postul vacant de

Agent VANZARI

Responsabilitati:
- gestionarea relatiei cu clientii existenti,
- dezvoltarea portofoliului actual de clienti prin identificarea potentialilor clienti, contactarea acestora si negocierea termenilor contractuali,
- identificarea oportunitatilor de crestere a volumelor existente si a marjelor comerciale,
- urmarirea incasarilor de la client in vederea asigurarii termenului de plata agreat,
- elaborarea de rapoarte de vanzari periodice,
- realizarea/ indeplinirea bugetului alocat si a indicatorilor de performanta agreati,
- monitorizarea activitatilor conexe pentru a se asigura ca termenele de livrare confirmate la clienti sunt respectate.

Cerinte de baza:
- studii superioare,
- cunoasterea limbii romane, ruse,
- cunoasterea PC,
- posedarea permisului de conducere,
- experienta in domeniul vanzarilor,
- spirit de initiativa,
- abilitati de planificare si organizare, promovare si vanzare,
- abilitati de comunicare si negociere, orientare spre client si rezultate.

Beneficii:
- Salariu motivant
- Angajare conform CM al RM;
- Pachet social complet;
- Oportunitati de dezvoltare in cariera etc.
Va rugam sa ne expediati CV-ul la adresa de email: iprisacaru@mail.ru
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть