Web-designer

Compania care activează în domeniul de construcţii imobiliare №1874238, 23 iunie 2014
Oraș: Chișinău
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilităţi
- Elaborarea graficelor pentru crearea paginilor Web a companiei pe reţele de socializare (odnoclassniki, facebook și alte)
- Gestionarea şi mentenanţa cu paginile Web a companiei.
Cerinţe faţă de candidat:
- Tehnici de redactare a materialelor publicitare în programe specifice: CorelDraw, Adobe Photoshop, Flash s.a.
- Cunoştinţe de web design şi HTML
- Cunoştinţe de folosire a instrumentelor grafice (Adobe)
- Cunoştinţe de bază de coloristică, compoziţie
- Portofoliul care ilustreaza experienţa în domeniu, constituie avantaj
- Cunoasterea fluentă al limbilor româna, rusa .Engleza la nivel mediu
- Capacităti organizatorice de lucru in echipa, responsabilitate, atenţie înaltă inclusiv la detalii
- Abilităţi de planificare a timpului de muncă şi de efectuare a programului de sarcini.
Beneficii
- Un salariu competitiv
- Conditii bune de muncă
- Posibilitatea de a lansa noi proiecte în cadrul companiei
- Oferim întreg pachetul social.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide