Targetolog

Fitness Mama №14631749, 25 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 12 000 Până la 16 000 MDL
Program de muncă: Full-time
Suntem cel mai mare proiect de fitness pentru femei din mediul online românesc - Fitness Mama!
Din 2019 și până acum am ajutat peste 350 000 de femei să slăbească și să revină la formele dorite după naștere. :) Avem ambiția să devenim o comunitate globală și dacă vrei să faci parte din echipa care va realiza acest scop - welcome on board! :)
Se caută un targetolog cu experiență și dorință enormă de a crește în această meserie.
Responsabilități:

Implementarea, gestionarea și optimizarea campaniilor de publicitate targetată - Instagram, Facebook;
Configurarea pixelilor și a evenimentelor asociate acestora;
Evaluarea performanței activităților desfășurate;
Elaborarea strategiilor de lucru și optimizările necesare pentru atingerea obiectivelor țintă;
Analizarea zilnică a rezultatelor și raportarea săptămânală a îndeplinirii indicatorilor planificați și KPI-urile pentru campaniile publicitare ale clienților;
Testarea și scalarea eficientă a campaniilor publicitare și a numărului de lead-uri;
Stabilirea sarcinilor pentru materialele creative și producția propriu-zisă, analiza activității publicitare a competitorilor; monitorizarea regulată a indicatorilor cheie, ajustarea campaniilor.

Cerințe:

Experiență de minim 1 an în configurarea și administrarea publicității targetate;
Cunoașterea indicatorilor de performanță ai campaniilor publicitare;
Cultură vizuală dezvoltată;
Abilitatea de a menține performanța traficului în limitele obiectivelor stabilite;
Cunoștințe profunde despre principalele canale de publicitate și traficul plătit;
Înțelegere globală a mecanismelor de marketing;
Capacitatea de a efectua analiza mediului concurențial și a publicului țintă;
Abilitatea de a scrie texte pentru anunțurile publicitare și de a stabili sarcini pentru alți specialiști;
Expertiză în utilizarea Ad Manager-ului Facebook și Business Manager, capacitatea de a gestiona eficient accesul la paginile de administrație, integrarea Instagram cu paginile de business, cunoașterea regulilor de moderare și strategii de evitare a penalizărilor;
Atenție sporită la detalii, responsabilitate și abilitatea de a respecta termenul stabilit și de a rămâne conectat pentru comunicare.

Condiții salariale:

negociabil, în dependență de competențele tale;
posibilitatea de lucru la distanță;
grafic full-time de lucru.
E-mail: akishlaru@fitnessmama.school
Web: https://www.fitnessmama.ro
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide