Specialist SMM în departamentul de Marketing

Global Store SRL №14633207, 25 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Compania Global Store, lider pe piața Angro și Retail, este în căutarea unui SMM Manager.
Responsabilități:

Crearea și implementarea strategiilor de social media pentru a crește vizibilitatea și notorietatea brandului Global Store în aliniere cu strategia și planul de Marketing;
Dezvoltarea și administrarea conținutului pentru canalele de comunicare (facebook, instagram, telegram, tiktok, site);
Gestionarea pe platformele online a comunității (răspuns la mesaje, managementul reclamațiilor, moderarea comentariilor);
Colaborarea cu influencerii și creatorii de conținut pentru întărirea imaginii de brand
Crearea contentului propriu-zis (foto, video, stories, reels);
Implicarea în organizarea proiectelor și a evenimentelor;
Analiza și implementarea noilor tendințe în digital marketing;
Participarea activă în viața departamentului Marketing.

Tu ești colegul potrivit dacă:

Ești creativ și dinamic;
Ai experiență dovedită de muncă în SMM;
Gestionezi și creezi conținut pentru social media (facebook, instagram, telegram, tiktok);
Ai abilități avansate de copywriting;
Cunoști, vorbești și scrii în limba română (rusă ar fi un avantaj);
Ești pasionat de ceea ce faci și de Marketing.

OFERIM:

Angajare oficială, cu întreg pachet social;
Salariu motivant cu posibilități de avansare;
Tichete de masă în valoare de 60 lei/zi;
Card de reducere de 15%, pentru cumpărături la Global Store;
Prime de sărbători;
Participarea la traininguri, instruiri și evenimente specifice activității;
Lucru într-o echipă de Marketing profesionistă și creativă;
Un oficiu spațios cu multe alte beneficii.

Expediază acum CV-ul la adresa de e- mail, cu indicarea postului pentru care aplici.
Ne poți contacta la numerele de telefon, indicate mai jos.
Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu! Telefon: 078770461, 078770616
E-mail: cv_hr@grossell.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide