Specialist smm în cadrul companiei forans group

FORANS GROUP №13021342, 29 august 2023
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: Hibrid (Oficiu/Acasă)
Invităm în echipa noastră prietenoasă un specialist SMM creativ și motivat! Dacă aveți dorința de a crea și promova conținut, cunoașteți cum să interacționați cu publicul și să creați campanii de succes, atunci această funcție este pentru dvs.

Responsabilități cheie:
- Dezvoltarea și implementarea strategiilor de promovare în social media.
- Crearea unui conținut atractiv și informativ.
- Planificarea și lansarea campaniilor publicitare.
- Analiza performanței și optimizarea planurilor de conținut.
- Interacțiunea cu abonații, răspuns la comentarii și mesaje.
- Monitorizarea tendințelor și a inovațiilor în SMM pentru a dezvolta continuu strategiile.

Cerințe:
- Cel puțin 1 an de experiență în SMM.
- Cunoașterea fluentă a limbii române și ruse, atât în formă scrisă cât și verbală.
- Înțelegere profundă a algoritmilor platformelor sociale populare.
- Gândire creativă și capacitatea de a vedea soluții non-standard.
- Abilitatea de a analiza datele și de a face ajustări la strategie.
- Abilități excelente de comunicare.
- Dorința și disponibilitatea de a lucra în echipă.

Ce oferim:
- Program de lucru flexibil (part-time).
- Posibilitatea de a lucra la distanță.
- Salariu competitiv.
- Atmosferă inspirată și de susținere într-o echipă prietenoasă.
- O oportunitate unică de a vă arăta potențialul creativ.

Pentru a participa la programul de selecție, vă rugăm să expediați CV-ul dumneavoastră cu experiență profesională și exemple de muncă de succes la info@forans.md. Așteptăm ideile dvs. creative și suntem pregătiți să creăm împreună cu dvs. conținut genial și memorabil! Nu ratați șansa de a face parte din echipa noastră și de a vă transforma ideile în realitate!
Telefon:
+373 687 40 400
Persoana de contact:
Denis
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide