Specialist SEO

ImageStudio №1949060, 15 iulie 2014
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe:
Constituie un avantaj studiile superioare în domeniul tehnologiilor informaționale sau bune cunoștințe în acest domeniu
Cunoașterea principiilor de promovare a site-urilor, optimizării interne
Cunoașterea sistemulor de expediere în masă a email-urilor
Cunoașterea tehnologiilor marketingului pe internet, analiticii web

Responsabilități:
Optimizarea SEO (auditul site-ului, optimizarea internă și externă a site-ului);
Poziționarea site-ului în TOPUL motoarelor de căutare în rezultatul cererii de căutare în limba rusă și engleză
Administrarea, menținerea și introducerea informației actualizate în grupurile și conturile pe rețelele de socializare
Promovarea proiectelor în motoarele de căutare Google, Yahoo, Bing
Completarea conținutului site-ului companiei
Monitorizarea activității concurenților
Analiza pe baza de web analitica, îmbunătăţirea rentabilităţii publicităţii contextuale și a altor forme de publicitate

Condiții de muncă:

Orarul de muncă – Luni-Vineri de la 9:00 pînă 18:00 (pauza de masă 1 oră) Sîmbătă – de la 09:00 pînă la 13:00
Salariu – de la 6000 lei

Telefon:
+373 687 77 291
Persoana de contact:
Alexandru
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide