Specialist resurse umane/ cadre (HR)

Moldcable №8018436, 14 iunie 2019
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Căutăm un Specialist Resurse Umane pentru a întreprinde activități de angajare: de la publicarea rolurilor existente la intervievarea candidaților și finalizarea angajărilor.
Responsabilitățile unui Specialist Resurse Umane includ implementarea politicilor de resurse umane(selecție, recrutare) care să asigure companiei necesarul de personal pentru buna funcționalitate.

Dacă aveți experiență de evaluare a candidaților sau aveți dorința de a învăța, dorim să vă cunoaștem.

Noi oferim:
- Instruire
- Mediu de lucru prietenos
- Bonusuri pentru performanțe

Program perfect pentru studenți: 16: 00-24: 00 și taxi plătit

Atribuțiile Specialistului Resurse Umane:
• Derularea procesului de recrutare:
-Fromularea și publicarea anunțurilor de locuri de muncă pe diverse portaluri
-Selecția CV-urilor, programarea la interviu, susținerea interviurilor
-Informarea candidaților despre actele necesare la angajare, varificarea actelor și întocmirea listei de evaluare a candidaților
-Oferă suport în integrare
• Colaborare directă cu managerii regionali pentru a stabili criterii de calificare pentru viitorii angajați
• Păstrarea legăturii cu candidații pe parcursul procesului de angajare
• Menținerea unei baze de date a potențialilor candidați pentru viitoarele locuri de muncă

Competențe specifice postului:
• Abilități de comunicare/organizare.
• Limba engleză, nivel avansat: Citit/Scris/Vorbit
• Studii superioare incomplete/complete în domeniul: Resurse Umane/ Psihologie/ Marketing/ Management.
• Experiența pe un post similar
• Deschis pentru a învăța
• Operare PC și a produselor Microsoft Office
• Calm, rezistența la stres, flexibilitate, spirit de echipă.

Pentru mai multe detalii ne contactați:
+1 (253)-250-3777 (Whatsapp)
Adresa pentru expedierea CV-ului:
viorel@moldcable.com
Telefon:
+1 253-250-3777
Persoana de contact:
Viorel Pirciu
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide