Specialist marketing

CASA TOMUSOR №5778321, 17 decembrie 2017
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Candidatul ideal

Avem nevoie in echipa de o persoana dinamica si cu verticalitate. Cautam seriozitate, dedicare in ceea ce face, deschidere la nou si putere de a invata. Experienta in domeniu nu este obligatorie dar asteptam un nivel mediu de cunostinte de marketing, abilitati dezvoltate de utilizare a calculatorului si capacitate buna de comunicare(atat verbal, cat si in scris) insotita de corectitudine gramaticala.

Descrierea jobului

- participarea la toate activitatile zilnice de promovare;
- gestionarea online chat-ului;
- supervizarea site-urilor companiei - eficienta adwords, creare texte, adaugare articole;
- gestionarea tuturor relatiilor de promovare a companiei;
- oferirea de suport managerului de marketing si managerului de vanzari;
- crearea campaniilor de promovare si introducerea intrumentelor eficiente de promovare, precum si masurarea rezultatelor acestora;
- studierea concurentei si dezvoltarea celor mai eficiente metode de promovare;
- instruirea continua si dobandirea de noi abilitati in domeniu(participarea la programe de instruire).

(Este posibila exercitarea prin cumul a activitatii similare si in cadrul companiilor afiliate)

Beneficii:
- desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
- salariu fix cu posibilitate de crestere in functie de performante si atributii preluate;
- comision dupa rezultatele campaniilor de promovare;
- asigurare medicala;
- instruire si perfectionare profesionala continua;
- birou situat intr-o zona de elita(sectorul Riscani, langa parcul Eroiloi cazuti in Afganistan);
- posibilitate de avansare.

Descrierea companiei

CASA TOMUSOR este o companie de prestarea a servicilor juridice, in special antreprenorilor care isi doresc sa desfasoare in siguranta afacerile, acesta fiind si sloganul companiei - ''Siguranta in afaceri!"
Compania deserveste antreprenori de succes atat din tara cat si de peste hotare si isi propune sa devina un lider in domeniul consultantei juridice.

Daca activitatea de marketing se incadreaza in preferintele Dvs, si dispuneti de abilitatile unui specialist in marketing, te invitam sa depui CV-ul la adresa de e-mai: tomusorconsult@gmail.com

Vom fi bucurosi sa te avem in echipa!
Telefon:
+373 798 18 392
Persoana de contact:
Mariana
Site:
www.tomusor.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide