Specialist marketing

Întreprinderea de Stat „MoldData” №4253091, 7 septembrie 2016
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:
- vinzarea produselor și serviciilor companiei;
- prezentarea produselor și serviciilor prin telefon și în comunicarea direct cu clienții;
- introducerea datelor și gestionarea bazei de date a clienților;
- oferirea de consultații prin telefon.
Cerințe față de candidați:
-Studii superioare, de preferință în economie, mangement, marketing, jurnalism, stiinte ale comunicării
- cunoștințe în domeniul IT, internet
- cunoșterea limbilor română și rusă este obligatorie;
- abilitatea de a formula gândurile clar, structurat și accesibil;
- abilitatea de a intra ușor în contact cu clientul;
- experiența de muncă este binevenită, dar nu este obligatorie.
Calități personale:
- interes pentru lucrul cu clienții;
- rezistență la stres;
- orientare către client (abilitatea de înțelege și a satisface nevoile clienților);
Compania oferă:
- instruire privind metodele de lucru cu clienții;
- oportunitatea de angajare pe termen lung;
- pachet competitiv de remunerare
- program de lucru de la 8.30 pînă la 17.00;.
- pachet social
La interviu vor fi invitați doar candidații selectați in baza unui CV cu foto.

Telefon:
+373 22 223 347
Persoana de contact:
Serviciul „Resurse Umane”
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide