Specialist marketing

AUM №3989350, 10 iunie 2016
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilitățile postului:
- monitorizarea și analiza pieței de servicii similar domeniului de activitate;
- elaborare de oferte și activități de marketing în vederea sporirii competitivității serviciilor Universităţii;
- elaborare de recomandări de marketing și evenimente
- elaborarea și realizarea planului de participare a Universităţii la evenimentele de reprezentare: expoziții, tîrguri, conferințe;
- interacționare cu mass media, scriere de articole și mediatizarea evenimentelor, asigurarea suportului informațional al paginii web a companiei;
- elaborare de materiale publicitare și informative (cataloage, pliante etc.), suvenire;
- organizarea amenajării exterioare și interioare a Universităţii, etc.
Cerințe față de candidat:
- experiență profesională în postul de specialist de marketing, în domeniul publicității, relațiilor cu publicul și mass media;
- cunoștințe și experiență în domeniul creării publicității, elaborării și lansării campaniilor promoționale, dar și gestionării acestora;
- experiența profesională în calitate de analist în cadrul departamentului de marketing ;
Telefon:
+373 695 77 577
Persoana de contact:
Evelina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide