Specialist marketing

SA Oldcom №3586152, 29 ianuarie 2016
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Lucrul în cadrul companiei OLDCOM reprezintă o oportunitate de a-ți crea o carieră într-un mediu stimulativ, beneficiind de experiență, salariu atractiv, pachet social complet.

Îți oferim oportunitatea de a te alătura echipei noastre pe un post în următoarele domenii:

1. Specialist marketing pentru Oldcom Ucraina, cu sediul fizic în Chișinău.

Abilități și cerințe:

Limba rusă nativă sau cunoașterea avansată a limbii ruse, vorbit și scris;
Cunoașterea la nivel avansat a limbii române;
Cunoașterea limbii ucrainene va constitui un avantaj;
Studii superioare în domeniul Marketingului sau Comunicare și Litere;
Spirit creativ dezvoltat;
Abilitățile de utilizare a programelor grafice (Photoshop, Adobe Illustrator etc.) va constitui un avantaj.
Atribuții de funcție:

Administrarea și gestionarea content-ului pentru oldcom.com.ua, și a rețelelor de socializare (Facebook, Twitter, ВКонтакте, Instagram s.a); angajam
Scrierea în limba rusă a articolelor de promovare a produselor, promovarea acestora pe blogurile companiei;
Cunoașterea și implimentarea strategiilor noi de promovare activă a companiei și produselor ei în Ucraina.

Lucru în cadrul companiei îți va permite să acumulezi experiență, să aplici în practică cunoștințele și ideiile creative, să îți crești potențialul professional.

Este necesar doar să ai pasiune, să fii creativ și să fii în măsura să-ți organizezi eficient acțiunile de marketing, pentru a face parte din Echipa Noastră.

Dacă eşti cointeresat şi corespunzi cerinţelor de mai sus aşteptăm CV-ul la adresa: marketing@oldcom.md

ATENȚIE! CV-ul trebuie să fie în limba rusă!
Telefon:
+373 692 07 161
Persoana de contact:
Olga
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide