Specialist în vînzări și promovare produse

Publicația Periodică „Monitorul Fiscal FISC.MD” №4264654, 9 septembrie 2016
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Capacități:

Gândire analitică și sistemică;
Formatare, prezentare a documentelor;
Soluționare operativă a sarcinilor;
Abilități de respectare deadline-uri;
Creativitate, comunicabilitate, responsabilitate;
Fluență în limbile româna și rusa.

Responsabilități:

Elaborarea, implementarea și dezvoltarea strategiilor și politicilor de marketing;
Menținerea și dezvoltarea relațiilor media, campaniilor de publicitate și promoții;
Monitorizarea permanentă a pieței și a concurenței, identificarea unor noi oportunități de vînzare și a clienților noi;
Analiza eficienței activităților de marketing;
Asigurarea și creșterea vizibilității publicației în piața de profil;
Crearea, menținerea și sporirea loialității față de brand și creșterea notorietății acestuia;
Participarea la realizarea materialelor și campaniilor de promovare și comunicare;
Urmărirea evoluției vînzărilor, identificarea și prezentarea propunerilor de corecție/optimizare;
Realizarea analizelor și rapoartelor periodice de activitate/vînzări.

Condiții de muncă oferite:

Lucrul într-o echipă stabilă și dinamică;
Oportunități de dezvoltare profesională.
Site:
Fax:
022-822024
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide