Specialist în vînzări și promovare produse

Publicația Periodică „Monitorul Fiscal FISC.MD” №4113006, 21 iulie 2016
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Studii: superioare economice (marketing, business).

Experiență: vechime în domeniul de activitate de nu mai puțin de 1 an.

Competențe:
- Redactarea textului publicitar;
- Aplicarea tehnicilor de marketing offline şi online;
- Cunoașterea PC.

Capacități:
• Gândire analitică și sistemică;
• Formatare, prezentare a documentelor;
• Soluționare operativă a sarcinilor;
• Abilităţi excelente de comunicare și negociere;
• Abilități de respectare deadline-uri;
• Creativitate, comunicabilitate, responsabilitate;
• Fluență în limbile româna și rusa.

Responsabilități:
1. Elaborarea, implementarea și dezvoltarea strategiilor și politicilor de marketing;
2. Menținerea și dezvoltarea relațiilor media, campaniilor de publicitate și promoții;
3. Monitorizarea permanentă a pieței și a concurenței, identificarea unor noi oportunități de vînzare și a clienților noi;
4. Analiza eficienței activităților de marketing;
5. Asigurarea și creșterea vizibilității publicației în piața de profil;
6. Crearea, menținerea și sporirea loialității față de brand și creșterea notorietății acestuia;
7. Participarea la realizarea materialelor și campaniilor de promovare și comunicare;
8. Urmărirea evoluției vînzărilor, identificarea și prezentarea propunerilor de corecție/optimizare;
9. Realizarea analizelor și rapoartelor periodice de activitate/vînzări.

Oferim:
- salariu motivant;
- pachet social deplin;
- perspective de realizare profesională și personală;
- condiții prielnice de muncă;
- posibilitate de a activa într-o echipă dinamică de profesioniști.
Site:
Fax:
022-822028
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide