Specialist in marketing

Transport Pasageri №6213206, 2 martie 2018
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
RESPONSABILITĂȚI:
• Stabilirea și îndeplinirea strategiilor de marketing online
• Promovarea în social media prin postări articole, status-uri, discuții, bloguri, video-bloguri
• Creare content, texte și descriere (postarea de știri și mesaje, crearea evenimentelor și invitațiilor, crearea și urmărirea concursurilor, sintetizarea rezultatelor etc. )
• Găsirea de noi metode pentru promovarea imaginii companiei
• Experiență dovedită în conversare/moderare pe social media
• Crearea calendarului editorial