Specialist în marketing

Birou Juridic ,,JustConsult,,S.R.L. №3766274, 17 noiembrie 2016
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
„JustConsult” SRL. este compania cu o istorie de 10 ani pe piața Republicii Moldova în domeniul perfectării actelor pentru obținerea cetățeniei române. Momentan numărul de cei pe care i-am deservit se apropie de 15 mii. Activitatea echipei JustConsult este bazată anume pe aceste principii, ce asigură succesul companiei și cu ajutorul cărora am devenit cei mai buni din acest domeniu.

Birou Juridic ,,JustConsult,S.R.L.
Angajăm Specialist în marketing
Responsabilități:
- planificarea și implimentarea activităților de marketing,
- elaborarea materialelor promoționale (banere online, texte, e-mailuri, articole) - distribuirea lor pe canalele promoționale.
- coordonarea Programelor de Marketing.
Cerințe:
- studii superioare in Economie, Marketing
- experiență anterioară în domeniul vânzărilor si marketing;
- utilizator PC (Microsoft Office, Internet);
-abilități personale: responsabilitate, orientare spre rezultat, spirit de inițiativă, capabilitate de învățare rapidă.
Compania ofera:
- salariu atractiv
- instruire profesionala continua
- lucru intr-o echipa tinara.
Expediati CV-ul la adresa electronica:justconsult@inbox.ru( indicati postull la care candidati)
Telefon:
+373 783 05 868, +373 684 70 111, +373 22 802 080
Persoana de contact:
Ion Guştiuc
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide