Specialist în Marketing

Nova Porta
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități și sarcini principale:

Dezvoltarea și implementarea campaniilor de marketing;
Gestionarea conturilor de social media și crearea de conținut relevant;
Monitorizarea și analizarea performanței campaniilor și realizarea de rapoarte;
Coordonarea cu echipa de design pentru crearea materialelor vizuale;
Suport, si implicare în organizarea evenimentelor de marketing;
Dezvoltarea materialelor de marketing offline (broșuri, pliante, postere);
Colaborarea cu agențiile de publicitate și furnizorii pentru campanii offline;
Colectarea și analizarea datelor de marketing pentru a evalua eficacitatea campaniilor;
Pregătirea de rapoarte periodice și prezentarea rezultatelor;
Realizarea de studii de piață și analize ale concurenței.

Cerințe:

Studii superioare în marketing, comunicare sau un domeniu relevant;
Experiență într-un rol similar;
Cunoștințe de marketing on-line și off-line;
Creativitate și abilitatea de a dezvolta idei inovatoare;
Capacitatea de a lucra independent și în echipă;
Cunoștințe de utilizare a instrumentelor de social media și platformelor de marketing online;
Abilitatea de a gestiona multiple proiecte simultan și de a respecta termenele limită.

Noi oferim:

Salariu motivant cu perspectiva de creștere și bonusuri pentru performanta;
Lucru intr-un colectiv tanar, ambitios si profesionist;
Program de lucru: 5 zile pe saptamină;
Libertate de creaţie şi perspectivă în dezvoltare profesională;
Beneficii non - financiare (prânz, ceai, cafea din partea companiei).

Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanără și ambitioasa, asteptam CV-ul pe adresa: hr@novaporta.md.
Email: hr@novaporta.md
Tel.: 069077715
Telefon:
069077715
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide