Specialist comunicare marketing în departamentul vânzări și comunicare marketing

Compania ICS «Mary Kay (Moldova) Limited» SRL №4000708, 15 iunie 2016
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania ICS «Mary Kay (Moldova) Limited» SRL angajează:

Specialist Comunicare Marketing în Departamentul Vânzări și Comunicare Marketing

Responsabilități:
• Scriere de articole de marketing, slogane de publicitate și texte promoționale cu scopul promovării strategiilor și produselor Companiei
• Traduceri din engleză în romînă pentru promovarea produselor Companiei
• Lucrul cu partenerii pentru crearea broșurilor promoționale ale Companiei

Cerințe:

OBLIGATORIU:

 Cunoașterea excelentă a limbilor română și engleză, inclusiv gramatica, abilitatea de exprimare, inclusiv în mod creativ a gândurilor în scris și oral în ambele limbi; cunoașterea limbii ruse va fi un avantaj
 Cunoștințe de nivel profesionist a limbilor
 Creativitate
 Abilitați de comunicare de un nivel înalt
 Responsabilitate, atenție la detalii și punctualitate
 Cu inițiativă
 Studii – superioare

PREFERABIL:

• Experiență de lucru cu texte (redactare, traduceri, scriere) și de scriere de articole, preferabil cu experiență de lucru in jurnalistică, copywriter.
• Abilitate de muncă asupra proiectelor de o importanță critică ale Companiei în condiții limitate în timp.
• Implicare și dorință de îmbunătățire permanentă a performanței
• Abilitate de a reacționa și executa rapid deciziile aprobate

Oferim:

• Mediu de lucru competitiv şi motivant, în cadrul unei companii multinaţionale
• Condiții de muncă confortabile
• Posibilități de creștere și dezvoltare profesională
• Pachet de compensare atractiv
• Angajare oficială conform prevederilor legislației muncii

Vă rugăm să trimiteţi CV însoţit de o fotografie recentă şi scrisoare de intenţie, în română, pe adresa: moldova.vacancy@mkcorp.com

Numai candidaţii care corespund profilului nostru de cerinţe vor fi contactaţi.

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide