Specialist/ă în resurse umane

Invitro Diagnostics
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerinţe faţă de candidat:

Studii superioare finisate (resurse umane / management)
Cunoaşterea excelentă a limbii română și rusă
Cunoștințe de operare PC (MS Office, 1C)
Capacitatea de lucru operativ cu actele
Bune abilităţi de comunicare, organizare și rezolvare eficientă a problemelor
Persoană deschisă și proactivă
Capacitate de lucru individual și în echipă

Responsabilităţile postului:

Perfectarea actelor/dosarelor ce țin de activitatea de personal în companie (angajări, transferuri, demisii, ordine, concedii, carduri bancare, etc)
Introducerea și administrarea datelor în baza de date 1C (versiunea 8)
Elaborarea și implementarea de reguli și proceduri noi pentru o muncă de calitate și eficiență interdepartamentală
Monitorizarea modificărilor legislative ce țin de resursele umane
Asigurarea recrutării de personal (nivel liniar)
Elaborarea de rapoarte la cererea superiorului

Oferta noastră:

Program de lucru deplin: luni-vineri
Salariu motivant
Reduceri pentru angajați
Oportunitatea de a lucra într-o echipă orientată spre rezultat

Dacă corespunzi cerințelor și îți dorești să activezi într-o companie de succes, așteptăm CV-ul tău la adresa de e-mail: hr@invitro.md (cu indicarea în text a postului pentru care se depune).
Doar candidații selectați vor fi contactați pentru interviu. E-mail: hr@invitro.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide