Social media specialist

Navali Outlet №7049768, 24 septembrie 2018
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Echipa Navali Outlet este în căutarea unui Social Media Manager!
Vrei să faci parte din echipa noastră? Vezi mai jos ce ai de făcut.

Responsabilități:
▪️ Crearea conținutului vizual pentru paginile de Facebook/Instagram ale clienților;
▪️ Scrierea textelor;
▪️ Planificarea postărilor și monitorizarea activității pe rețelele sociale.

Cerințe:
▪️ Cunoștințe despre promovarea prin Facebook, Instagram;
▪️ Abilități de lucru cu Adobe Photoshop;
▪️ Resposabilitate și atenție la detalii;
▪️ Să fii pasionată de fashion;
▪️ Cunoașterea bună a limbilor română și rusă;
▪️ Experiența în domeniu va fi un avantaj.

Transmite-ne CV-ul tău la adresa: nionela.mmk@gmail.com
Telefon:
+373 676 66 090
Persoana de contact:
Nionela
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide