Social media manager

Magenta Consulting №5313688, 17 iulie 2017
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca la distanta / Freelance

Magenta Consulting (www.consulting.md) de 11 ani ajută businessurile să ia decizii corecte de marketing. Strategiile și cercetările de marketing au la bază experiența acumulată în urma la circa 800 proiecte de consultanță efectuate pentru companii atât autohtone, cât și internaționale.
Magenta crește și, odată cu aceasta, crește echipa sa. Anunțăm concurs pentru postul de :

Social Media Manager

Responsabilităţi:
● Generează, editează, publică și distribuie conținutul zilnic (text, imagini, video sau HTML originale) care construiesc conexiuni semnificative și încurajează membrii comunității să ia măsuri
● Asigurarea plasărilor constant pe rețelele de socializare
● Colaborarea cu designerii, copywriterii și cu toți prestatorii serviciilor de plasare online

Cerințe față de candidat:
● Cunoaşterea limbilor română, rusă;
● Cunoștințe de bază în Adobe Photoshop și/sau Adobe Illustrator;
● Creativitate, imaginaţie, pasiune;
● Cunoștinţe PC, Microsoft Office, Facebook, Instagram

Beneficii:
● Posibilitatea de lucru full time sau freelance
● Echipă tânără de profesioniști
● Mediu activ şi dinamic (cafea, bean bags, selfie-uri și teambuildinguri peste hotare din partea companiei)
● Salariul atractiv

Persoanele interesate sunt invitate să depună CVul, indicând postul solicitat, prin e-mail: cariera@consulting.md; sau la adresa: str. A. Bernardazzi 38, et.3, or. Chişinău.
Informaţii suplimentare la tel: (+373-69) 33 96 26.

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Persoana de contact:
Marina
Site:
www.consulting.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide