Social media manager, în or. Bălți

TV Nord №14092382, 26 august 2024
Oraș: Bălți
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 20 000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
TV Nord este în căutarea unui social media manager.

Dacă ești o persoana creativa, sociabilă și ai cunoștințe în domeniu, expediază CV-ul la adresa de email: nordpressculub@gmail.com sau sună la numărul (373) 68303090, până la data de 25 mai.

Responsabilități:
-Coordonarea și gestionarea paginilor TVN pe rețelele sociale (Facebook, Youtube, Tik-Tok, Telegram și Instagram);
-Planificarea și postarea conținutului pe rețelele de comunicare;
-Distribuirea conținutului pentru social media: text, fotografii, grafică, clipuri video și live-uri;
-Promovarea conținutului produs de echipa TVN și setarea campaniilor cu plată pe Facebook;
-Analiza audienței;
-Propune și implementarea noi strategii de distribuire a conținutului și de atragere a audienței online;
-Gestionarea comunicării cu urmăritorii pe social media;

Te așteptăm în echipa TV Nord!
Persoana de contact:
Viorica Bugulean
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide