Senior manager de marketing (bucuresti)

HR-Consulting (www.search4staff.com) №5259566, 3 iulie 2017
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
HR-Consulting (search4staff.com), agentie de recrutare in Moldova care activeaza din anul 1995 este in cautare candidatului pentru pozitia de Senior Manager de Marketing pentru clientul sau.

Profilul companiei: Companie locală de producere.

Senior Manager de Marketing (Bucuresti)

Responsabilități :
Senior Manager Marketing este responsabil pentru coordonarea și gestionarea procesului de implementare a programelor de marketing;

Cerințe:
- studii superioare ;
- cunoaștere bună a limbilor română, engleză (vorbit și scris);
- experiența în domeniul MKT.

Oferim:
- salariu motivant ~ 800-1000 €
- program de lucru full time;
- pachet social;
- oportunități de carieră în cadrul companiei.

Daca sunteti interesati va rugam sa transmite-ti CV catre HR Consulting, pe adresa de e-mail: bb40@search4staff.com ; Codul pozitiei: MMB ;

Telefon: 062101290, candidatii selectati vor fi chemati pentru interviu.

Telefon:
+373 621 01 290
Persoana de contact:
HR-Consulting (www.search4staff.com)
Site:
www.search4staff.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide