Sales manager

Royal Systems №1972836, 6 aprilie 2016
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Grafic de munca redus
Compania publicitara Royal Systems angajeaza la munca permanenta manager departamentul vinzari de publicitate.

Responsabilități:
- Organizarea întîlnirilor, negocierilor și prezentărilor:
- Încheierea contractelor;
- Gestionarea bazei de clienți.

Cerințe față de candidați:
- Cunoașterea limbilor romana si rusa
- Experiența în domeniul vînzărilor nu este obligatorie;
- Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă.

Compania garantează un salariu decent, lucru într-un birou confortabil în colectiv prietenos, pachet social deplin.

Expediați CV-ul cu poză la adresa electronică: royalsystemseu@gmail.com, cu mențiunea ”Sales manager” și indicarea numărului telefonului de contact.

Doar candidații, care corespund cerințelor, vor fi învitați la interviu.

Compania nu oferă informații la telefon.
Telefon:
+373 690 21 131
Persoana de contact:
Anastasia
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide