Recruiter (resurse umane)

Eu-Nursing №9918174, 15 februarie 2021
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Angajăm Recruiter (Resurse Umane) în Chișinău. Hai în echipa noastră!

Candidatul ideal:
▶ Capacitatea de a planifica și organiza activitățile și proiectele de recrutare, cât și de a atrage candidați conform cerințelor.
▶ Bune abilități în organizare și soluționare, rezistență la stres, gândire strategică și abilități de planificare.
▶ Aptitudini de MS Office, Outlook, etc
▶ Limbi străine: Engleza - prezintă avantaj, dar nu este strict obligatoriu
▶ Experiența în domeniul recrutării reprezintă un avantaj!

Descrierea jobului:
▶ Ducerea la bun sfârșit a întregului proces de recrutare (gestionarea CV-urilor, intervievarea, testarea, susținerea evenimentelor de prezentare, analiza documentelor privind eligibilitatea candidaților, planificarea evenimentelor)
▶ Întreținerea bazei de date a candidaților
▶ Soluționarea problemelor din cadrul procesului de recrutare
▶ Analizarea progresului și rezultatelor proiectului de recrutare
▶ Menținerea legăturii cu celelate departamente din cadrul companiei

Trimite CV-ul pe adresa de email office@eu-nursing.ro cu subiectul "Recrutare"
Telefon:
+40 739 884 574
Persoana de contact:
Eu-Nursing
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide