Promotori - Republica Moldova

SC PIONEER HI-BRED ROMANIA №4333908, 30 septembrie 2016
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
SC PIONEER HI-BRED ROMANIA, are ca obiectiv punerea la dispoziţia cultivatorilor din Republica Moldova a celor mai productivi hibrizi de porumb, floarea soarelui, rapiţă cu o înaltă puritate genetică şi acordarea de asistenţă tehnică, precum şi de alte servicii pentru realizarea de producţii şi profituri mari,

Angajează:

PROMOTORI - REPUBLICA MOLDOVA
Responsabilităţi:
1. Menţinerea unui contact permanent cu fermierii si distribuitorii
2. Promovarea produselor Pioneer in zona de activitate
2. Identificarea potenţialilor clienţi
4. Pregătirea la standard Pioneer şi controlul loturilor şi a încercărilor din zona de activitate

Cerinţe:
- absolvent al unei facultăţi cu profil agronomic
- abilităţi de comunicare şi relaţii personale excelente concentrate pe client
- cunoştinţe minime de calculator
- posesor auto

Oferim:
- un mediu de lucru cu standarde profesionale foarte înalte
- salariu motivant
- instruire permanentă
- posibilităţi de avansare

Cei interesaţi sunt rugaţi să trimită CV, la e-mail : madalina.tatu@pioneer.com, oleg.nistiriuc@gmail.com sau pe fax : 0040 21 303 53 01 până la data de 10 OCT 2016
Telefon:
+373 691 09 714
Persoana de contact:
oleg.nistiriuc@gmail.com
Fax:
+40213035301
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide