Project manager

Digital №5145884, 12 iunie 2017
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Компании „Be Digital” требуется активный Project Manager
ОБЯЗАННОСТИ:
• Сопровождение внутренних заказчиков в процессе трансформации информационных систем;
• Подготовка и согласование сметы по проекту;
• Составление плана внедрения изменений в соответствии с потребностями бизнеса и бюджетами;
• Подготовка тендерных предложений совместно с проектной группой;
• Участие в подготовке предложений для клиента, презентациях.

ТРЕБОВАНИЯ:
• Опыт работы в сфере ведения ИТ-проектов;
• Высокий уровень коммуникаций, активность, ориентация на результат;
• Системное мышление, проактивность;
• Понимания рабочих процесов в программирование и дизайне;
• Грамотная постановка задач;
• Организаторские компетенции, готовность к работе в режиме многозадачности;
• Владение пакетом MS Office на высоком уровне;
• Высшее образование.

МЫ ПРЕДЛАГАЕМ:
• Интересные задачи.
• Работу в составе сильной команды, нацеленной на результат.
• Официальное оформление в полном соответствии с Трудовым Кодексом РФ.
• Офис в центре города;
• Достойная оплата труда;
• Премии за скорость и качество работы над проектами.

График работы: Полный рабочий день

CV отправлять по электронному адресу: welcome@be-digital.solutions c пометкой «Project Manager» и указанием контактного телефона.

Project Manager
Compania „Be Digital” anunță concurs pentru suplinirea postului vacant de Project Manager

Profilul candidatului:
• Capabil să lucreze independent;
• Сu spirit dinamic și atitudine pozitivă;
• Autodisciplinat, comunicabil și încrezător în sine;
• Stabilirea corectă a obiectivelor;
• Cunoașterea avansată MS Office;
• Studii superioare;

Responsabilități:
• Administrarea proceselor aferente implementării proiectului;
• Planificarea, gestiunea sarcinilor puse echipei de proiect;
• Formarea, conducerea și organizarea activității echipei de proiect;
• Analiza și gestiunea solicitărilor de dezvoltare și mentenanță adaptivă/corectivă parvenite de la clienți;
• Pregătirea și aprobarea bugetului proiectului.

Beneficii oferite:
• Atmosferă de lucru plăcută într-un colectiv prietenos;
• Oficiu în centru orașului;
• Nivel competitiv de plată;
• Pachet social complet.
Grafic de lucru: Luni-Vineri (09:00 – 18.00)
Suntem nerăbdatori să te cunoaștem!
Persoanele interesate de aceasta ofertă sunt rugate sa expedieze CV-ul la adresa de e-mail: welcome@be-digital.solutions
Persoana de contact:
Digital
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide