Product manager

Grindeks №4830989, 1 martie 2017
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilitati:
- contribuie cu idei in organizarea promotiilor si concursurilor pentru clienti;
- pregateste proiectele implicandu-se activ in obtinerea informatiilor si materialelor necesare de la persoanele implicate;
- colaboreaza cu graficienii firmei pentru realizarea machetelor pentru diverse materiale publicitare, cataloage, flyere, bannere, etc;
- colaboreaza cu echipa in vederea realizarii proiectelor si respectarea deadline-urilor;
- alte activitati ce tin de buna functionare a Departamentului de Marketing si Vanzari;

Cerinte
- experienta in marketing/vanzari in companie farmaceutica;
- cunoscator pachet Microsoft Office;
- responsabil, punctual, atent la detalii si organizat;
- abilităţi de comunicare, relaţionare interpersonală si negociere;
- capacitate dezvoltata de a lucra in echipa, simultan pe mai multe proiecte;

- aptitudini de sinteza si de analiza a informatiilor;
Telefon:
+373 695 00 465
Persoana de contact:
Galina Vremea
Site:
www.grindeks.md
Fax:
022-384483
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide