Operator call centru

Molcleaning №3590246, 1 februarie 2016
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Molcleaning SRL
Operator/Telesales Operator

Departament: Comercial
Rol: Să dezvolte clienţii şi zona de care răspunde ȋn scopul realizării bugetului de vînzări şi a indicatorilor de afacere ai Companiei Molcleaning SRL .

Dacă eşti interesat – aplică online şi expediază CV-ul tău la adresa molcleaning@mail.ru, te rugam sa specifici pozitia pentru care aplici.

Responsabilitati
• Să dezvolte clienţii şi zona de care răspunde ȋn scopul realizării indicatorilor de afacere ai Companiei si al bugetului de vînzări.
• Să acţioneze la telefon, folosindu-şi toate cunoştinţele de vînzare şi negociere dobîndite, pentru a creşte volumul vînzărilor produselor Companiei şi pentru a realiza penetratia cu toată gama adecvata de produse.
• Să execute ȋn computer (PC), complet, corect şi la timp, toate survey-urile la clienți (ex.: survey satisfactie clienti), precum şi rapoartele cerute pentru clientii din zona sa.
• Să monitorizeze, să raporteze şi să solicite operarea imediată a tuturor modificărilor apărute în zona sa.
• Responsabil de corectitudinea şi actualizarea datelor clientilor existenti in zona sa de vȋnzări.
• Să efectueze vînzarea produselor către clienți pe mărcile şi ambalajele corespunzătoare, în cantitati/stocuri suficiente, în conformitate cu regulile specifice ale Companiei.

Criterii Eligibilitate
• Diploma bacalaureat si diploma studii superioare
• Abilitati PC (MS Office, SAP)
• Cunoastere a limbii romana si a limbii ruse este obligatoriu
Experienta in Telesales.

Valori / Atitudini:
• Autenticitate
• Excelenţă
• Invăţare
• Grijă faţă de oameni
• Performăm împreună
• Cîştigăm cu clienţii

Abilitati soft
• Planificare si organizare
• Orientare spre client si spre obtinerea de rezultate
• Rezolvarea problemelor
• Comunicare & convingere

Abilitati tehnice
• Planificarea teritoriului si al rutei zilnice
• Cunostinte financiare
• Excelenta operationala
• Vanzare si negociere
• Construire relatii cu clientii

Telefon:
+373 783 15 233
Persoana de contact:
Tatiana
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide