Meneger in publicitate

№11632322, 19 septembrie 2022
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 5000 Până la 12 000 MDL
Program de muncă: Fără program
Locul de muncă: Remote
Companie specializată în prestare de servicii angajează persoană în echipă specializată în domeniul: Marketing, Publicitate

Cerinţele candidatului:
Studii medii/superioare;
Experienţa pe o poziţie similară constituie un avantaj;
Cunoaşterea limbii engleze la un nivel mediu ( cunoaşterea unei alte limbi străine constituie un avantaj);
Cunoaşterea în detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook Express), Navigare Internet;
Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;
Ţinută business;
Fluenţă verbală;
Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;
Loialitate şi confidenţialitate;
Facilități pentru cunoașterea Design grafic.

Descrierea postului :
Redactează documente, rapoarte, informări, comunicări generale;
Menţinerea relaţiilor cu partenerii (e-mail, telefonie mobilă, Social Media etc.);
Propune măsuri de îmbunătăţire a activităţii administrative şi implementează schimbările aprobate de managerul general;

Pachet salarial/beneficii:
Pachet salarial atractiv;
Mediu de lucru plăcut ;
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide