Marketolog

MILLENIUM NETWORKS №14549784, 6 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 12 000 Până la 20 000 MDL
Program de muncă: Part-time
Locul de muncă: Hibrid (Oficiu/Acasă)
Specialist în Marketing – Fabrica de Saltele Cosmic

Despre Noi: Fabrica de Saltele Cosmic este cunoscută pentru inovația și calitatea saltelelor ortopedice, pe piața din Moldova. Cu o echipă dedicată și resurse excelente, ne străduim să oferim clienților noștri cele mai bune soluții pentru un somn odihnitor. În continuarea expansiunii noastre, suntem în căutarea unui Specialist în Marketing talentat și creativ pentru a ne alătura echipei noastre.

*Lucrul nu este in-house și nu este nevoie să te afli permanent în oficiul nostru.*

Rolul Tău: În calitate de Specialist în Marketing, vei fi responsabil pentru dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing care să ne consolideze poziția pe piață. Vei avea un accent special pe partea de conținut video, folosind echipa noastră de filmare de înaltă calitate și resursele disponibile. Căutăm un profesionist care poate aduce idei proaspete și poate dezvolta campanii care să atragă și să angajeze publicul nostru țintă.

Responsabilități:

- Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing integrale.
- Crearea și gestionarea campaniilor de marketing, cu un accent pe conținut video.
- Colaborarea cu echipa de filmare pentru a produce materiale video de înaltă calitate.
- Analizarea performanței campaniilor și adaptarea strategiilor în funcție de rezultate.
- Identificarea și implementarea celor mai bune practici în marketingul digital și tradițional.
- Monitorizarea tendințelor din industrie și adaptarea strategiilor pentru a rămâne competitiv.

Cerințe:

- Experiență dovedită în marketing.
- Abilități excelente de comunicare și creativitate.
- Experiență în gestionarea campaniilor de marketing și utilizarea instrumentelor de analiză.
- Capacitatea de a lucra atât individual, cât și într-o echipă colaborativă.
- Cunoștințe solide despre tendințele și tehnicile de marketing digital.

Oferim:

- Oportunitatea de a lucra într-o companie puternică în domeniu, cu o echipă profesionistă și dinamică.
- Resurse complete și condiții de lucru.
- Mediu de lucru stimulativ și oportunități de dezvoltare profesională.
- Pachet salarial și beneficii atractive.
- Oportunitatea de a lucra de acasa.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide