Marketolog rețele de socializare

Global Fitness SRL №12664934, 7 iunie 2023
Oraș: Chișinău
Studii: Cursuri
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 1000 Până la 5000 MDL
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: Remote
Dacă ești dornic să contribui la transformarea vieții oamenilor prin intermediul sportului și să te alături unei echipe dinamice, această oportunitate este pentru tine!

Responsabilități:

Planificarea și implementarea strategiilor de social media
Crearea și gestionarea conținutului pentru diverse platforme sociale (Facebook, Instagram, etc.)
Monitorizarea și analiza performanței conținutului și a campaniilor
Interacțiunea și crearea de relații solide cu comunitatea online
Colaborarea cu echipa internă pentru a dezvolta campanii și a sprijini obiectivele companiei
Identificarea și urmărirea tendințelor în social media pentru a optimiza prezența online
Raportarea rezultatelor și recomandarea de îmbunătățiri!
Telefon:
+373 684 80 980, +373 22 622 258
Persoana de contact:
Svetlana
Site:
www.Global.Fitness.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide